czwartek, 19 maja 2011

wielkanoc - zaległości

to karteczki które wysłałam w tym roku z okazji 
Świąt Wielkiej nocyto nie wszystkie które wysłałam - jednak tylko tym zrobiłam fotkę i to też aparatem w telefonie więc jakoś wątpliwa..

2 komentarze:

  1. Hej, pisze do Ciebie w prawie naszej zabawy RR Nadmorskie Wspomnienie... Nie można się z Tobą w żaden sposób skontaktować, więc spróbuje poprzez komentarz... Otóż doszły mnie słuchy że podobno przetrzymujesz jakieś kanwy... Przejrzałam twój blog i znalazłam posta z 10 maja 2010 gdzie pokazujesz kawałek pierwszego obrazka i na tym koniec... przez rok nie pokazałaś nic więcej... czy to znaczy że nic nie zrobiłaś?? Pomijam fakt że w tym czasie zapisywałaś się na nowe RR... Wydaje mi się, że jak się ktoś do czegoś zobowiązał, to powinien się z tego jakoś wywiązywać, nie uważasz?? na mojego maila tez nie raczyłaś odpisać... Chciałabym wiedzieć ile i czyje kanwy u siebie trzymasz!!

    OdpowiedzUsuń
  2. odpisałam Ci na maila
    zdjęć nie mam bo jestem pod tym względem straszna zapominalska....
    a z obrazków które haftowałam - to jakiś czas temu - to poszły już dalej 1,2,3,4 w chwili obecnej kończę obrazek nr 9 na kanwie Milenki i nic więcej nie mam!! Czekam na kolejne...

    OdpowiedzUsuń