wtorek, 17 sierpnia 2010

Podziękowania

Dziękuje ślicznie za tak liczny odzew 
w sprawie wzoru kota.  
Już mam i teraz czeka w kolejce a ona niestety jest  bardzo długa, ale też czas na wykonanie go też spory... Prezent na gwiazdkę lub na urodziny :) Myślę że wczesniej go zrobię.... Jednak najpierw RR -  Wspomnienie lata mnie czeka. Na szczęście w końcu udało mi się skończyć i wysłąć juz RR Psy i ostatnio poleciały RR buty. W chwili obecnej robi się zakładka na wymiankę książkową - do wysłania jeszcze w tym tygodniu, potem dokończenie Jezusa. Obiecałam sobie że nic juz nowego nie weznę do łapek - dopóki nie skończe Magnili która sobie grzecznie lerzy w pudełku. Zdjecia inny razem bo dziś u brata na kompie piszę.
 Budowa zabiera mi cały wolny czas a teraz zabierze mi cały urlop. Ale w myśl morału bajki jednego z banku "To mamy za darmo co zrobimy sami" - święta racja więc od poniedziałku zakasamy rękawy i do pracy
Pozdrawiam cieplutko
Elziutka 

2 komentarze:

  1. Owocnej pracy na budowie życzę :).
    Ja też zawsze mówię, że nie zacznę nic nowego ale tyle pięknych wzorków kusi :).

    OdpowiedzUsuń
  2. U hu hu, sporo tej pracy. Zlecenie łatwo przyjąć, ale jak się tego uzbiera, to potem człowiek ma dość wszystkiego. Jednak chwila wypoczynku się należy, żeby nie zwariować od przepracowania i aktywności.

    OdpowiedzUsuń